Sales Consultant Tschechien (m/w/d)

  • GEALAN Fenster-Systeme GmbH
  • Berufserfahrung
  • Vertrieb, Key Accounting
  • Vollzeit
  • Publiziert: 30.01.2024
scheme image
 Mezinárodní skupina společností GEALAN Fenster-Systeme zaměstnává po celém světě přibližně 1 600 lidí. Díky nejmodernějším výrobním postupům v oblasti koextruze plastů a vlastní výrobě nástrojů vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní a inovativní výrobky pro výrobu oken a dveří po celé Evropě. Pro posílení našeho obchodního týmu hledáme co nejdříve obchodního konzultanta/kozultantku pro region Česká republika.

Náplň práce

  • Analýza zákazníků a poptávky pro prodejní region Česká republika / Slovensko
  • Kontaktní osoba pro naše partnery v oblasti prodeje
  • Vedení akvizičních jednání a získávání nových zákazníků ve spolupráci s vedoucím prodeje
  • Komunikace s interními odděleními, jako je produktový management, design nebo oddělení kvality
  • Efektivní plánování, příprava návštěv u zákazníků, potenciálních zákazníků a partnerů a příprava zpráv z návštěv a následných opatření
  • Příprava cenových a smluvních návrhů, poradenství ohledně obchodních podmínek nebo jiných podmínek v koordinaci s vedoucím prodeje
  • Zavádění nových konceptů ve spolupráci se zákazníky, realizace a dohled nad školeními
  • Poskytování technické a obchodní podpory zákazníkům s cílem prohloubit partnerství
  • Účast na veletrzích apod. za účelem přijímání zákazníků a zájemců a poskytování poradenství

Váš profil

  • Ukončené technické nebo obchodní vzdělání, nejlépe odborná praxe v obchodní funkci a znalost (stavebního) odvětví
  • Znalost programů MS Office a dalších systémů (SAP BI, CRM atd.)
  • Afinita k prezentačním technikám
  • Samostatný, proaktivní a strukturovaný způsob práce
  • komunikativní a zákaznicky orientovaný přístup
  • Velmi dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem

Nabízíme

Nabízíme Vám mzdu závislou na výkonu, velmi dobré IT vybavení pro Váš home office a reprezentativní služební vůz (německé značky) s možností soukromého využití. Samozřejmostí je, že vám poskytneme úvodní školení přizpůsobené vašim potřebám. Vaši kariéru podpoříme různými možnostmi dalšího vzdělávání. Můžete čerpat z existujících modulů Sales Excellence, ze zkušeností s osvědčenými postupy a aktivně se také podílet na jejich utváření. Naši kolegové udržují otevřenou atmosféru, která se vyznačuje silnou soudržností a vzájemnou podporou. Nástup ihned.

Adresa a kontaktní osoba

Využijte příležitostí, které se vám nabízejí v rychle rostoucí společnosti, a přihlaste se online na adrese:

GEALAN Fenster-Systeme
Simon Pusch
Hofer Straße 80
95145 Oberkotzau

Tel. +49 9286 77-2165
E-Mail: simon.pusch@gealan.de
  • Simon Pusch
  • Personalreferent
  • +49 9286 77-2165